18 Eki 2016

SM Station Şarkıları / 3


Sm Station şarkılara kaldığımız yerden devam edelim. Araya giren diziler ve işlerimden dolayı şarkıları paylaşmak için biraz geride kaldım. Fakat hızlı bir şekilde kaldığım yerde paylaşımlara devam edeceğim.Sm Station projesinin 20 Mayıs tarihinde yayınlanan şarkısı müzikal hayatına solo olarak başlayıp daha sonradan SM'in isteği üzerine The Grace adlı grubun üyesi olan Dana tarafından seslendirilen Touch You şarkısı oldu. 

SM Station'un 27 mayıs tarihinde yayınlanan şarkısı EXO'nun Çinli üyesi Lay'in seslendirdiği Monodrama oldu. Şarkı R&B tarzında olup EXO'yu yakından takip edeneler bilir Lay naif bir sese sahip olduğu için şarkı rahatlatıcı bir etki bırakıyor. Şarkının sözleri ve düzenlemesi Lay'e ait. Çince bir şarkıyı sevdirecek potansiye sahip bir şarkı dinlemelisiniz. 
Sm Station 3 Haziran tarihinde yayınlanan şarkısını ünlü komedyenler Kim Jung Soo ve Kim Sook'un seslendirdiği You're the Boss şarkısı oldu. İki tarafında komedyen olduğunu düşünecek olursak klip ve şarkının ne kadar eğlenceli olduğunu göreceksiniz.

Sm Station 10 Haziran tarihinde yayınlanan şarkısı Girls Generetion grubunun güzel sesi Tiffany ve Simon Dominic'in seslendirdiği Heartbreak Hotel şarkısı oldu. 


Sm Station 17 Haziran tarihinde yayınlanan şarkısı SM'in en iyi vokallerinden BoA ve popüler rapçi Beenzino'nun seslendirdiği "No Matter What"  yaz şarkısı oldu. Şarkının sözleri başarılı vokal olan BoA'ya ait. Şarkıda bir çiftin iyi ve kötü günde beraber kalmakla ilgili sözü anlatılıyor.


Sm Station'ın 24 Haziran tarihinde yayınlanan şarkısı Lee Dong Woo ve Orphée'nin seslendirdiği Noah Definition of Love şarkısı oldu.


Sm Station 1 Temmuz tarihinde yayınlanan şarkısını SM'in ünlü iki grubunun liderlerinden geldi. Super Junior Leeteuk ve EXO'dan Suho'nun işbirliği yapacak "My Hero" şarkıda liderlere bestekar ve prodüktör Cho Young Soo ve şarkıcı Kassy eşlik etti. Şarkının konsepti 2018 Kış Olimpiyatlarına ev sahipliği yapacak olan Güney Kore'nin olimpiyat hazırlıklarına yer verilmiş. Benimde projede sevdiğim şarkılardan biri olarak kayıtlara geçsin.

2 yorum:

  1. Merhaba blogunuzu yeni keşfettim ve artık takipteyim :)
    Bana da uğrarsanız çok sevinirim...
    http://modadusleri.blogspot.com.tr

    YanıtlaSil

Düşüncelerinizi lütfen benimle paylaşın..